Doprava a doručenie

Za každy kus pneumatiky a disku učtujeme dopravne 2,5 € s Dph.

Žiadne dalšie poplatky už neučtujeme.

Objednané pneumatiky Vám pošleme kuriérom na dobierku.

Za tovar zaplatíte kuriérovi  v hotovosti pri jeho doručení.

V sezóne sa dátum expedície upravuje podľa vyťaženosti nášho dodávateľa pneumatík a kuriérskej služby. O termíne expedície Vašej objednávky budete informovaní e-mailom. Spravidla doručenie tovaru trvá 2-4 pracovné dni od objednania tovaru, ktorý je skladom.

V deň vybavenia (odoslania pneumatík)  vašej objednávky Vás bude kontaktovať  kuriérska spoločnosť a budete oboznámení s presným termínom doručenia,číslom balíka,sumou dobierky a telefonickým kontaktom na kuriérsku službu kde môžte zavolať v prípade zmeny doručenia (napr. zmena adresy,termínu doručenia) ako aj v prípade iných otázok doručenia. Prosíme zákazníkov aby pri vyplňovaní údajov zadávali iba mobilné telefónne číslo.

Kuriér Vás bude kontaktovať 1-1,5 hod pred doručením na číslo,ktoré ste uviedli v objednávke.

Zároveň Vás chceme poprosiť, aby ste neobjednávali pneumatiky, ktoré nie sú na sklade, ale najskôr sa informovali o ich dostupnosti. Predídete tak problémom s vybavovaním Vašej objednávky (neskoršie doručenie z dôvodu nedostupnosti pneumatík...).Taktiež aj v prípade, ak si objednávate pneumatiky určené pre inú sezónu ( v zimnej sezóne uprednostňujeme vybavovanie objednávok so zimnými pneumatikami v letnej sezóne zase uprednostňujeme vybavovanie objednávok letných pneumatík). Ďakujeme Vám za pochopenie.